Dažniausi klausimai.

Populiariausi JAV automobilių aukcionai yra Copart (www.copart.com) ir IAAI (www.iaai.com). Tai yra daužtų transporto priemonių aukcionai, kurios yra nurašytos ir daugiau negali dalivauti bendrajam eisme. Adesa(www.adesa.com) ir Manhein(www.manheim.com) – tai aukcionai nedaužtų transporto priemonių.

Pirkdami iš JAV ar Kanados aukcionų, sumokate iki 50% mažiau negu perkant jį Lietuvoje! Automobilį pargabenus ir sutvarkius, puikiai žinosite jo istoriją – patirtas avarijas, tikrą ridą ir kt. Be to, automobiliai iš JAV bei Kanados dažniausiai būna daug geresnės komplektacijos, lyginant su analogais Europoje.

Automobiliai iš JAV paprastai būna geresnės komplektacijos nei pagaminti Europoje, todėl yra patrauklesni.

Automobiliai ir kitos transporto priemonės iš Amerikos – tai puikus būdas įsigyti norimą automobilį ar kitą transporto priemonę ir sutaupyti iki 50%. Automobiliai iš JAV paprastai būna geresnės komplektacijos nei pagaminti Europoje, todėl yra patrauklesni. JAV yra taikomi griežti transporto priemonių eksploatacijos standartai, todėl patekus į autoivykį, automobiliai nurašomi ir parduodami JAV aukcionuose.

Visada yra tikimybė, kad pardavėjas neatskleidė visos informacijos apie transporto priemonės būklę, todėl autoisamerikos komanda visada stengiasi maksimaliai užtikrinti pilnos informacijos surinkimą ir apsaugoti pirkėją nuo galimų netikėtumų.

Žinoma rizika visada islieka.

Šiuose aukcionuose pardavėjas niekada neatsako už automobilio būklę ir parduoda jį tokį, koks jis yra realiu laiku pas pardavėją.

Užstatas užtikrina, jog jūs tikrai planuojate pirkti transporto priemonę. Užstatas yra prarandamas tuo atveju, jeigu laimėjus aukcioną pilnas mokėjimas nėra įvykdomas per 2 darbo dienas arba per 5 kalendorines dienas kartu kompensuojant ir aukciono baudą.

Kai tik transporto priemonė pakraunama į konteinerį, pirkėjui atsiunčiame siuntos sekimo kodą el. paštu. Su juo pirkėjas gali sekti savo krovinį visos jo kelionės metu.

Turite daugiau klausimų?